Arçelik Servisi

Arçelik Servisleri 444 2 358 numaralı çağrı hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Çağrı personelleri; çağrılarınızı mesai saatleri içerisinde aktif olarak yanıtlamaktadır. Herhangi durumda problem yaşamanız durumunda bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arçelik Servisi ile iletişime geçmek için haftanın yedi günü tarafımıza ulaşarak cihaz desteği / tamiri/ onarımı ve benzer konular hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz. Asya ve Avrupa yakasında bulunan şubelerimiz aracılığıyla aynı gün içerisinde adreinize personel yönlendirmesi gerçekleştirmekteyiz. Adresinize ulaşan personellerimiz arızanın teşhislerini gerçekleştirmektedir. Teşhisi gerçekleşen ürünler en yakın Arçelik tamir noktamıza yönlendirilerek ürünün onarımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Arçelik Teknik Servisi

Arçelik Servisi çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve benzer Arçelik beyaz eşya servisi ürünlerinin garantili olarak servis hizmetini sunmaktadır. Türkiye'nin tüm illerine hizmet veren Arçelik Servis hızlı, garantili ve aynı gün içerisinde adresinize personel yönlendirmesi gerçekleştirmektedir. Ürünlerinizde oluşabilecek arızaların önlenmesi amacıyla tüm onarımlara 1 yıl boyunca Arçelik servis tarafından garanti süresi sunmaktayız. Ürünler içerisinde oluşabilecek arızaların; yerinde tespitini gerçekleştirerek ekstra masrafları ortadan kaldırmaktayız.

Kesintisiz Hizmet

Arçelik Servisi 2001 yılından bu yana hizmet sunmaktadır.

Arçelik Genel Servis Kaydı

Türkiye'de ki tüm illere hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.

Arçelik Yetkili Servisini Bul

Adresinize en yakın noktadan beyaz eşya servis arıza personellerine ulaşın

En Yakın Arçelik Servisi

444 2 358