Beko Servisi

Beko Servisleri 444 2 358 numaralı çağrı hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Çağrı personelleri; çağrılarınızı mesai saatleri içerisinde aktif olarak yanıtlamaktadır. Herhangi durumda problem yaşamanız durumunda bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beko Servisi ile iletişime geçmek için haftanın yedi günü tarafımıza ulaşarak cihaz desteği / tamiri/ onarımı ve benzer konular hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz. Asya ve Avrupa yakasında bulunan şubelerimiz aracılığıyla aynı gün içerisinde adreinize personel yönlendirmesi gerçekleştirmekteyiz. Adresinize ulaşan personellerimiz arızanın teşhislerini gerçekleştirmektedir. Teşhisi gerçekleşen ürünler en yakın Beko tamir noktamıza yönlendirilerek ürünün onarımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Beko Teknik Servisi

Beko Servisi çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve benzer Beko beyaz eşya servisi ürünlerinin garantili olarak servis hizmetini sunmaktadır. Türkiye'nin tüm illerine hizmet veren Beko Servis hızlı, garantili ve aynı gün içerisinde adresinize personel yönlendirmesi gerçekleştirmektedir. Ürünlerinizde oluşabilecek arızaların önlenmesi amacıyla tüm onarımlara 1 yıl boyunca Beko servis tarafından garanti süresi sunmaktayız. Ürünler içerisinde oluşabilecek arızaların; yerinde tespitini gerçekleştirerek ekstra masrafları ortadan kaldırmaktayız.

Kesintisiz Hizmet

Beko Servisi 2001 yılından bu yana hizmet sunmaktadır.

Beko Genel Servis Kaydı

Türkiye'de bulunan tüm illere hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.

Adresinize en yakın noktadan beyaz eşya servis arıza personellerine ulaşın

En Yakın Beko Servisi

444 2 358