Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi 2001 yılından bu yana hızlı ve garantili olarak hizmet sunmaya başlamıştır. Cihaz üzerinde gerçekleştirilen test ve teşhis işlemleri; AR GE sistemlerinde kullanılan arıza tespit cihazlarıyla kontrol altına almaktayız. Beyaz eşya arıza tanımlama ve tespit etme aşaması belkide ürünün onarım aşamasından çok daha fazla önem arz etmektedir.

Beyaz Eşya Servisleri

Beyaz eşya servisleri belirli servis noktalarından gezici personel yönlendirmesi gerçekleştirerek beyaz eşya arıza ve beyaz eşya servis hizmetini sunmaktadır. Size en yakın beyaz eşya servis şube personelini adresinize çağırmak için 444 23 58 numaralı çağrı hattını arayarak detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

beyaz eşya servisi alt

Kesintisiz Hizmet

Servis merkezi; haftanın yedi günü sorunsuz olarak hizmet sunmaktadır. Cihazın arıza tespitini ve benzer problemlerini çağrı hattımızı arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Beyaz eşya servisleri merkezi tarafından tamir edilen cihazlar; tarafımızca 1 yıl boyunca garanti kapsamı altındadır. Bu süre boyunca ürünün aynı arızayı tekrarlaması yada beyaz eşya servis hizmetinin zorunlu kılınması durumlarında şirketimizi arayarak veya servis talep formunun doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Acil durumlarda da 444 23 58 numaralı hattı aramanız durumunda öncelik tanımlanmaktadır. Türkiye genelinde bulunan bayiliklerimiz aracılığıyla hizmet talep eden müşterilerimize en kısa süre içerisinde hizmet sunmaktayız.

Beyaz Eşya Genel Çağrı Destek Hattı

Türkiye'nin tüm illerine hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.